Każdy z nas był kiedyś dzieckiem, nawet Jezus.

Rozumiemy, że w pewnym wieku trudno wysiedzieć na krześle, słuchając, co mówią dorośli. Szanujemy dzieci, ich potrzeby i temperament. 300 m2 przestrzeni przeznaczyliśmy na ECHO Kids – kościół dziecięcy, o jakim marzyliśmy i do którego dzieci przychodzą z radością.

Poprzez muzykę, kreatywne zajęcia i zabawę najmłodsi odkrywają, że Bóg jest dobry, Jezus im kibicuje, a biblijne wskazówki sprawdzają się w szkole, w domu, w relacjach z rówieśnikami i dorosłymi.

Kościół to nie nudy, tylko szczere relacje – wspólna zabawa, rozmowy, modlitwa, jedzenie, wygłupy – życie.

W ECHO Kids dzieci mają do dyspozycji kącik kreatywny 🎨✂️, biblioteczkę, 📚📖, miejsce do odpoczynku🤫, basen z piankami 🤸‍♂️, sprzęt sportowy⛹🥅🏑🎳⚽️🏀, oraz wiele innych gier i zabawek 🎪🤹‍♀️🧩🎲🧸.

Zapraszamy wszystkie dzieci!