Red heart icon

GAMA CONCEPT

PLAC KONESERA 5

TAK WYGLĄDA NASZA NIEDZIELA

Dziewczyny rozmawiają we foyer.

Czekamy na Ciebie!

Chcemy Cię poznać, oprowadzić, znaleźć Ci wygodne miejsce! Przyjdź chwilę wcześniej i daj się ugościć!

Dziecko leży w basenie z gąbek.

Kościół Dziecięcy

Echo Kids to wspaniałe miejsce dla każdego dziecka w wieku od 4 do 12 lat! Rejestracja na zajęcia trwa w każdą niedzielę między 10:30 a 11:10.

Sala pełna ludzi.

Nabożeństwo

Od 11:00 zapraszamy do audytorium, gdzie wspólnie uwielbiamy naszego Boga, modlimy się oraz słuchamy inspirującego kazania!

Ludzie rozmawiają we foyer.

Poznaj nas bliżej!

Zostań z nami dłużej! Odbierz od naszych gospodarzy darmową kawkę i spędź z nami trochę czasu!

NASZA
MISJA
Chcemy łączyć ludzi z Bogiem
poprzez zmianę wizerunku
Boga, Jezusa i Kościoła w naszym kraju.
PASTORZY
Pastor Olek i Weronika Włodkowscy
ECHO WWA
Olek & Weronika Włodkowscy
Charyzmatyczny lider z ogromną miłością do młodych ludzi, ceniony krytyk filmowy. Absolutna fanka Jezusa Chrystusa, miłośniczka ludzi, dobrego designu i natury. Razem tworzą parę, która niezachwianie wierzy, że to Bóg ma najlepszy plan dla ich życia, dla Warszawy i dla całego kraju!
Pastor Daniel i Mirela Różańscy
ECHO
Daniel & Mirela Różańscy
Główni pastorzy, rodzice Kościoła Echo. Kochają młodych ludzi, kochają nasz kraj i wciąż wierzą, że to dopiero początek Bożej przygody, która zmienia obraz Boga, Jezusa i Kościoła.
Poznaj nas bliżej
Kościół nie tylko w niedzielę
EchoKidsLogo
Kościół Dziecięcy
Echo KIDS to nie tylko zajęcia dla dzieci, to prawdziwy Kościół Dziecięcy! Z uwielbieniem, kazaniem dostosowanym do wieku dzieci, świetną zabawą i przestrzenią do stworzenia relacji na lata. Wierzymy, że w poznawaniu Boga nie ma granicy wieku i każde dziecko może rozwijać osobistą relację z Nim już od najmłodszych lat.
Echo Youth
Wierzymy w kościół pokoleniowy oraz w młodzież, która nie jest jedynie przyszłością, ale też teraźniejszością Kościoła! Chcemy tworzyć komfortowe i bezpieczne miejsce, w którym młodzi ludzie w wieku 13-18 lat mogą poznawać siebie, Boga i Kościół.
Calendar
w każdą środę o 18:00
Wkrótce
Hello Echo
Jesteś już jakiś czas w Kościele Echo i masz pragnienie poznać nas bliżej? Chcesz dowiedzieć się więcej o wizji, o tym w jaki Kościół wierzymy i jakie są nasze wartości? Zapisz się na spotkania Hello Echo
AlphaLogo
Spotkania Alpha
Poznaj nowych ludzi i wspólnie odkrywajcie wiarę na spotkaniach Alpha.
Start 14.10.24
JESTEŚMY NA SPOTIFY
Wesprzyj nas
Wierzymy, że Kościół jest Bożym rozwiązaniem dla dzisiejszego świata. Chcemy docierać z nim do jak największego grona ludzi, tworząc współczesne, bezpieczne i jakościowe miejsce. Możesz mieć w tym swój udział!
Kościół Echo
Kościół Zielonoświątkowy ECHO