fbpx
Subscribe
Share
Search
Back To Top
Scroll To Discover
top

Kurs ALPHA?

Kurs Alpha to seria dziesięciu spotkań, które w jasny i przystępny sposób wyjaśniają, czym jest chrześcijaństwo i o co w nim chodzi.

Zaczynamy od wspólnego poczęstunku, oglądamy wykład na temat m.in. wiary, Jezusa, Biblii, modlitwy i rozmawiamy w kameralnych grupach. Alpha daje wyjątkową przestrzeń, gdzie możesz zadać każde pytanie, wyrazić każdą opinię, posłuchać, co mają do powiedzenia i czego doświadczyli inni.

Jeśli lubisz gorące dyskusje, zapraszamy! Jeśli wolisz obserwować i nie masz ochoty się wypowiadać, zapraszamy. Dla wielu osób kurs Alpha stał się początkiem fascynującej, życiowej przygody. Być może podczas kolejnej edycji rozpocznie się twoja…

GDZIE I KIEDY STARTUJEMY?

Pierwsze spotkanie odbędzie się 8 maja 2019 roku w godz. 18:30-20:00
w STREFIE INSPIRACJI w Galerii Wnętrz CITY MEBLE
aleja Grunwaldzka 211, 80-266 Gdańsk

W jaki sposób dowiedziałaś się o kursie Alpha i skąd pomysł, żeby się zapisać?

Karolina: O kursie Alpha dowiedziałam się od mojego Brata, który mieszka w Warszawie. Ciągle namawiał mnie żebym się zapisała, opowiadał mi tak cudowne rzeczy o kursie i był okropnie szczęśliwy, że tam chodzi, więc z ciekawości i chęci poznania nowych ludzi sama postanowiłam się zapisać. 

Karolina – uczestniczka pierwszej edycji Kursu ALPHA w Kościele ECHO

ZAPISZ SIĘ NA NAJBLIŻSZĄ EDYCJĘ

Udział w kursie jest bezpłatny i potrwa przez 8 tygodni (8 spotkań) od 8 maja do 26 czerwca. 2 tygodnie przed rozpoczęciem przypomnimy Ci o rozpoczęciu kursu.