Red heart icon
Poznaj nas bliżej
Wierzymy, że Bóg jest kochającym Ojcem, Jezus najlepszym przyjacielem, a Kościół prawdziwą rodziną. Jeśli można usłyszeć niebo, chcemy odbić jego dźwięk - to nasze motto.
PAS TO RZY
Rodzina pastorów Rozanskich
Kościół
to nasza pasja
Widok ludzi odnajdujących w życiu sens i Boże powołanie jest największą nagrodą. Ta perspektywa stale napędza nas do działania, a entuzjazm, który nas wypełnia, jest wynikiem naszych osobistych doświadczeń z Bogiem. ECHO jest częścią Kościoła Zielonoświątkowego w Polsce, który należy do rodziny kościołów protestanckich. Nasze spotkania są otwarte - w każdą niedzielę czekamy właśnie na Ciebie!
Pastor Daniel Różański
Daniel Różański
Pastor, Wizjoner, Boży wojownik, Założyciel Kościoła Echo. Jego największe marzenie, to odmiana wizerunku Boga, Jezusa i Kościoła w Polsce. Rozumie, jak bardzo zależy Bogu na każdej zagubionej osobie. Z pasją pokazuje Bożą łaskę - która przyjmuje ludzi w miejscu, w którym są - oraz prawdę, która nie pozwala im w nim pozostać. Cokolwiek robi, daje z siebie 100%. Mierzy wysoko, marzy odważnie - wie, że w Bogu zawsze jest więcej.
Pastor Mirela Różańska
Mirela Różańska
Kocha ludzi i troszczy się o nich kompleksowo - łączy funkcję mamy, żony, lekarza, pastora, przyjaciółki, wkładając w każdą z tych ról wiele serca, radości i entuzjazmu. Z pasją pokazuje, jak prawdy i historie zawarte w Biblii praktycznie odnoszą się do naszego życia tu i teraz. Szczerze i konkretnie mówi o tym, jak żyć mądrze i pięknie. Cieszy się z sukcesów i zwycięstw ludzi wokół. Wspaniała mama dla wielu - zawsze gotowa przytulić, wysłuchać, doradzić i przepysznie nakarmić.
1 Jana 4;9
W tym uwidoczniła się miłość Boga do nas, że Bóg posłał na świat swojego Jedynego Syna, abyśmy przez Niego mogli zyskać życie.
Jezus żyje
To imię zmieniło bieg historii, ale także naszego życia. On dał nam nadzieję i wypełnił serca wdzięcznością. Wszystko, co robimy, jest o Nim i dla Niego.
Jezus przemienia
Nie możemy przestać o Nim mówić! On przyniósł ogromną zmianę w życiu każdego z nas, wprowadzając zupełnie nową jakość. Jest ona dostępna także dla Ciebie.
Jezus ożywia
Wierzymy, że Jezus przyszedł na świat, aby ożywić to, co umarłe i uratować nas od konsekwencji grzechu. W Biblii czytamy, że karą za grzech jest śmierć - naszych relacji, duchowości, nadziei. Jezus postanowił zapłacić tę cenę za nas.
Jezus zbawia
Oddał swoje życie także za Ciebie. Dziś każdy człowiek, który w Niego szczerze uwierzy, może otrzymać przebaczenie, nadzieję i nowe, prawdziwe życie.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Plus icon
Hello EchoLudzie witający przychodzących ludzi
Jesteś już jakiś czas w Kościele Echo i masz pragnienie poznać nas bliżej? Chcesz dowiedzieć się więcej o wizji, o tym w jaki Kościół wierzymy i jakie są nasze wartości? Może nie chcesz być tylko gościem, ale stać się GOSPODARZEM? Odpowiemy na te pytania i pokażemy Ci kolejne kroki na spotkaniu, od którego wszystko się zaczyna, czyli HELLO ECHO!