[vc_row row_content_width=”grid” css=”.vc_custom_1535991931678{padding-bottom: 100px !important;}”][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]Czy i w jaki sposób kurs zmienił Twoje życie? 

Karolina: Kiedy zaczęłam chodzić na kurs miałam bardzo trudny czas. Byłam smutna, bo sama przeprowadziłam się do Gdańska z miasta, które jest oddalone o 600 km. Ciągła praca i studia wykańczały mnie psychicznie, w opowiadaniach mojego brata czułam taką iskierkę, pomyślałam, że to może być fajna przygoda, że potrzebuje i chce też poczuć tę iskierkę. Okazało się, że to nie była iskierka… to był ognień. Ogromne ognisko, pozytywnych bezinteresownych relacji, długich inspirujących rozmów, które mnie rozwijały. Spotkałam cudownych energicznych ludzi, od których wiele się nauczyłam i teraz tworzę z nimi coś niesamowitego.

 

Jak oceniasz przebieg kursu? Co najbardziej zapadło Ci w pamięci?

Karolina: Cała organizacja spotkania też bardzo mi odpowiadała, wspólna kolacja to dobry pomysł na poznanie się i rozmowę, filmy dostarczały inspiracji i naprowadzały na kwestie, które są warte przemyślenia, a same dyskusje i rozmowy przy stole były niesamowite i nigdy nie kończyły się o wyznaczonej godzinie. 

 

Co powiedziałabyś osobom, które zastanawiają się, czy warto się zapisać? 

Karolina: Czy warto się zapisać? Myślę, że jeżeli coś warto robić na 100% to na pewno otaczać się dobrymi i inspirującymi ludźmi, od których możesz się uczyć i którzy wspomogą Cię w trudnych sytuacjach, takich jak moja. Jeżeli chcesz przeżyć pozytywną przygodę i zatrzymać się na chwilę, aby przemyśleć, czy płyniesz w dobrą stronę, zapisanie się na kurs Alpha to świetna decyzja! [/vc_column_text][vc_empty_space height=”50px”][eltd_button size=”medium” text=”ZAPISZ SIĘ NA KOLEJNĄ EDYCJĘ” target=”_self” icon_pack=”” font_weight=”700″ text_transform=”” link=”https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd07Crr5g5XvnLsL6d0WbM_bkYAsjT6z_3_BZ1xCVHvYLJ7RA/viewform” color=”#ffffff” hover_color=”#ff0000″ background_color=”#dd3333″ hover_background_color=”#ffffff” hover_border_color=”#dd3333″][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”4233″ img_size=”full”][/vc_column][/vc_row]